Uždek Caritas žvakelę

Pagrindinis Uždek Caritas žvakelę
 
Gruodžio 1 dieną Lietuvos Caritas iniciatyva atsiveria dar viena galimybė – virtualus akcijos „Gerumas mus vienija“ žemėlapis, padėti tiems, kuriems itin reikalinga pagalba. Šiemet ir vėl Caritas kviečia katalikiškos bendruomenės narius bei visus geros valios žmones paaukoti norimą lėšų sumą ir uždegti žvakelę ne tik savo namuose, bet ir virtualiame žvakelių žemėlapyje, neturinčiame sienų ir apribojimų. Tikimasi, kad iki Kalėdų prie šios iniciatyvos jungsis ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir po visą pasaulį pasklidę tautiečiai.
 
Remiantis Bažnyčios mokymu, visi esame broliai ir seserys, todėl gerumas vienas kito atžvilgiu turėtų būti svarbus kiekvieno gyvenime. „Ir, ištiesęs ranką į mokinius, tarė: „Štai mano motina ir mano broliai! Kiekvienas, kas tik vykdo mano dangiškojo Tėvo valią, yra man ir brolis, ir sesuo, ir motina“, Mt 12, 49-50.
 


 

Artėjant metų pabaigai kviečiame visus uždegti viltį, paskleisti šviesą ir šilumą vienas kito širdyse. Tamsa yra bejėgė prieš šviesą, o Caritas žvakelė yra simbolinis „įrankis“ įnešti kuo daugiau šviesos vieni kitų gyvenimuose. 
 
Vilniaus arkivyskupijos Caritas Žvakių dirbtuvės taip pat gamina rankų darbo žvakeles! Jei norėtumėte įsigyti ar padovanoti artimiesiems Šv. Kalėdų proga - apsilankykite čia: https://zvakiudirbtuves.lt/