Prašome dovanoti higienos priemonių humanitariniams paketams

Pagrindinis Prašome dovanoti higienos priemonių humanitariniams paketams
 
800 – tiek humanitarinių higienos paketų kasdien išdaliname vien tik Pabėgėlių registracijos centre Kaune. Jeigu ne geranoriška rėmėjų pagalba, būtų labai sunku surinkti tokius kiekius asmens higienos priemonių karo pabėgėliams iš Ukrainos.
 
Per vieną savaitę – kovo 14–20 dienomis, Pabėgėlių registracijos centre Kaune ukrainiečiams iš viso buvo išdalinti 2 500 vnt. humanitarinių higienos paketų. Jeigu ne rėmėjai – kompanija „Avon“, vieni nebūtume buvę pajėgus greitai ir pilnai sukomplektuoti tokį didelį skaičių paketų.
 
 
„Šioje situacijoje mums padėti suskubo kompanija „Avon“, skyrusi paramos higienos priemonėmis už 50 tūkst. eurų, iš kurios ir buvo suruošti tie pustrečio tūkstančio humanitarinių paketų. Jeigu nebūtume sulaukę tokios dovanos, mums būtų buvę labai sunku atliepti elementariausius atvykstančiųjų poreikius. Nuoširdžiai dėkojame kartu su Kauno Caritu“, – sakė Deimantė Bukeikaitė, Lietuvos Caritas gen. sekretorė. 
 
 
Kadangi kasdien higienos priemonių, kurios pakuojamos į humanitarinius paketus karo pabėgėliams iš Ukrainos Lietuvoje, poreikis auga, todėl prašome įmonių, įstaigų, organizacijų ir privačių asmenų pagalbos. Jeigu galite dovanoti, nupirkti ar paaukoti lėšų higienos priemonėms, būtume labai dėkingi.
 
 
Pabėgėlių registracijos centre ukrainiečiai gauna tokios sudėties paketus:
- šampūnas (suaugusiam, 1 vnt.);
- šampūnas ar dušo želė (vaikui, 1 vnt.);
- muilas (suaugusiam, 1 vnt.);
- dantų pasta (suaugusiam, 1 vnt.);
- dantų šepetukas (suaugusiam, 1 vnt.);
- dantų pasta (vaikui, 1 vnt.);
- dantų šepetukas (vaikui, 1 vnt.);
- skutimosi peiliukai (universalūs, 2 vnt.);
- tualetinis popierius 1 pak. (4–6 rulonai)
- moteriški paketai (1 pakuotė);
- sauskelnės (1 ir 2 dydis, 1 pakuotė pagal poreikį šeimai);
- sauskelnės (3 ir 4 dydis), 1 pakuotė pagal poreikį šeimai);
- spalvinimo knygutė ir pieštukų dėžutė vaikui.