Paaukok vargstantiems – parsinešk šviesos!

Pagrindinis Paaukok vargstantiems – parsinešk šviesos!
 
 
Net 80 tūkst.  akcijos „Gerumas mus vienija” žvakelių – padėkų už paramą vargstantiems Caritas džiaugsmingai išlydėjo į kelionę po Lietuvą. Surinktos aukos pasitarnaus sunkumus patiriančioms šeimoms, ligoniams, vienišiems, senyvo amžiaus, nelaimų ištiktiems žmonėms. Aukoti ir už tai dovanų gauti rūpesčio vieni kitais simbolį –„Gerumas mus vienija“ žvakelę buvo galima ne tik bažnyčiose, parapijose, Caritas centruose, bet ir prekybos tinklo „Maxima" parduotuvėse.
 
 
Kiekviena Caritas žvakelė – gyvenimo išbandymus patiriančių rankų paliesta. VA Carito žvakių dirbtuvės jas liejantys žmonės stiprina bendravimo komandoje, laiko, darbų planavimo bei socialinius įgūdžius, kad galėtų lengviau integruotis į darbo rinką. Paremti VA Caritas žvakių dirbtuves galite čia.
 
Prisidėti prie akcijos finansiškai paremiant Caritas misiją galite čia – pavedimo paskirtyje nurodydami Gerumas mus vienija.
 
26 kartą visoje Lietuvoje rengiamos „Gerumas mus vienija“ akcijos  žvakelės Vargstančiųjų dieną pašventinamos katedrose ir bažnyčiose. Akcijos nuotaika Jūsų bendruomenėse ir namuose kviečiame dalintis socialiniais tinklais, pridedant #GerumasMusVienija #Caritas #EsameVienašeima #Parama
 

„Gerumas mus vienija“ plakatą PDF formatu rasite čia - A3 formatas arba A4 formatas. Prisidėti prie akcijos sklaidos taip pat kviečiame savo feisbuke užsidedant „Gerumas mus vienija“ vizualą, jį rasite čia.

 

Jei kiltų klausimų dėl žvakelių, norėtumėte jų gauti ar pradžiuginti savo darbuotojus, kolegas bei partnerius dovana su prasme – rašykite caritas@caritas.lt

 

Ačiū Jums už gerumą!