Moksleiviams - 100 kauniečių linkėjimų

Pagrindinis Moksleiviams - 100 kauniečių linkėjimų

Paskutinę vasaros dieną prie Kauno arkikatedros bazilikos vyko Lietuvos „Caritas“ organizuotas renginys, skirtas mokslo metų pradžiai pažymėti.  Visą dieną praeiviai  galėjo vaikams rašyti linkėjimus. Per keletą valandų beveik šimtas kauniečių vaikams naujų mokslo metų proga palinkėjo gerų pažymių, džiaugsmo, gerų mokytojų ir sėkmės moksluose.

 

 

Renginyje pasikeisdami dalyvavo keturių vaikų dienos centrų darbuotojai ir auklėtiniai. Pirmieji Šančių ir vaikų dienos centro „Vaikų stotelė“ vaikai praeiviams dalino saldainius, balionėlius, popierines vėliavėles su kvietimu prisidėti prie „Caritas“ akcijos „Pripildyk vaiko kuprinę gerumu“, ant grindinio piešė kreidelėmis spalvingus paveikslus.

 

Vėliau į šventės šurmulį įsijungė Senamiesčio vaikų dienos centro auklėtiniai, pasipuošę marškinėliais su savo lankomos įstaigos simbolika. Jie atsinešė įvairių savo rankomis pagamintų darbelių iš molio ir popieriaus, kuriuos praeiviams siūlė įsigyti už simbolinę auką. Norintieji taip pat buvo kviečiami pasivaišinti gardžiu pyragu.

 

 

Žaliakalnio dienos centro darbuotojai ir auklėtiniai už simbolinę auką praeiviams siūlė įsigyti vaikų rankomis pagamintų atvirukų bei apyrankių. Smalsiausieji praeiviai galėjo patys iš vaikų išmokti kaip pasigaminti iš įvairiaspalvių apyrankių.

 

Visos šventės metu viena labiausiai kauniečius ir miesto svečius dominusių atrakcijų tapo ilgiausio sveikinimo moksleiviams kūrimas. Po renginio suskaičiavus įrašus daugiau nei 10 metrų ilgio popieriaus lape, paaiškėjo, kad raštu mokyklinukus pasveikino 100 žmonių, o mažiausieji paliko galybę spalvingų piešinių.

 

 

Akcijos metu vaikų dienos centrams kauniečiai paaukojo beveik 500 litų. Už šiuos pinigus vaikams iš skurstančių šeimų bus nupirkta būtiniausių mokyklinių reikmenų.

 

Akcija „Pripildyk vaiko kuprinę gerumu“ truks iki rugsėjo 10 dienos. Kviečiame prisidėti prie akcijos aukojant interneto puslapyje www.caritas.lt

 

 

Lietuvos Caritas informacija