„Jaunimo interneto vadovas senjorams" metodinė medžiaga

Pagrindinis „Jaunimo interneto vadovas senjorams" metodinė medžiaga
Jau antrus metus Lietuvos Caritas kartu su Kauno arkvyskupijos Caritas ir Vilkaviškio vyskupijos Caritas įgyvendina projektą “MAINAI: patirtis ir jaunystė informacinių technologijų srityje”, kurio dėka yra sukuriamas bendravimo tiltas tarp dviejų kartų, kuris leidžia dalintis patirtimi, žiniomis, (ne)gebėjimais ir tiesiog puikia nuotaika. 
Remiantis Caritas ilgamete patirtimi bendraujant su vyresnio amžiaus žmonėmis, ypač pandeminiais metais, išryškėjo poreikis naudotis technologijomis, nes dauguma sričių modernizavosi ir perėjo į internetinę erdvę (pvz. užsiregistravimas pas gydytoją, sveikatos duomenų peržiūra, registracija į banką ir kt. įstaigas vyksta internetu, registracija skiepams ir t.t.).
Pastebima, kad vyresnio amžiaus žmonės turi kelis kartus mažiau gebėjimų informacinių technologijų srityje, lyginant su jauno amžiaus asmenimis. Tad mūsų įgyvendinamo projekto dėka turime galimybę prisidėti prie senjorų platesnio supažindinimo su informacinėmis technologijomis. Viena iš priemonių kuri palengvina šį procesą yra projekto metu sukurta ir šiais metais atnaujinta metodinė medžiaga Jaunimo interneto vadovas senjorams”.
Kviečiame susipažinti plačiau: