Paaukok vaikams


Aukok CaritasKauniečiai neliko abejingi vaikų prašymui padėti mamoms

Šeštadienį vaikų dienos centrus lankantys vaikai sveikino kauniečius su Motinos diena ir kvietė padėti nepriteklius kenčiančioms mamoms. Prie Kauno arkikatedros bazilikos specialioje palapinėje budėję „Caritas“ savanoriai per dieną surinko apie 1200 litų aukų.

 

 

„Vaikai labai nuoširdžiai ruošėsi šiai šventei. Vieni gamino saldainius, kiti gėles iš popieriaus ir įvairius žaismingus dirbinius iš molio. Didelio pagyrimo vertas vaikų Krikščioniškojo cirko „Monelli“ pasirodymas, kuris sužavėjo mažus ir didelius žiūrovus. Džiaugiamės, kad kauniečiai neliko abejingi ir noriai aukojo vargstančioms mamoms ir vaikams“, - šventės įspūdžiais dalinosi vienas šventės koordinatorių Gediminas Salvanavičius.

 

Lietuvos „Caritas“ vaikų dienos centro „Vaikų stotelė“ vaikai pagamino saldainių su linkėjimais Motinos dienos proga. Vaikai patys drąsiai kalbino  ir vaišino saldainiais praeivius bei kvietė juos susipažinti su „Caritas“ veikla. Kauno arkivyskupijos „Caritas“  Senamiesčio vaikų dienos centro vaikai padarė įdomių spalvingų dirbinių iš molio ir popieriaus. Juos už auką galėjo įsigyti visi norintys šventės dalyviai ir svečiai.

 

Įspūdingą ir nuotaikingą pasirodymą surengė jaunieji Krikščioniško cirko „Monelli“ artistai – vaikai, lankantys Palemono vaikų dienos centrą. Pasak Palemono vaikų dienos centro „Oratorija“ socialinio darbuotojo ir krikščioniškojo cirko „Monelli“ vadovo Justino Akstino, sėkmingo vaikų pasirodymo paslaptis – ilgos treniruotės ir vaikų užsidegimas. „Cirko ištakos siekia 2005 metus. Per kelerius metus cirkas augo, vis daugiau vaikų prisijungė ir tapo jo artistai. Dabar savo programoje turime klounadą, vienračius, žongliravimą, akrobatiką“,  - pasakojo J. Akstinas.

 

 

Visoje Lietuvoje „Caritas“ išlaikomus vaikų dienos centrus lanko keli šimtai vaikų iš vargingai gyvenančių šeimų. „Caritas“  socialiniai darbuotojai ir savanoriai ne tik vaikams organizuoja įvairias ugdomąsias veiklas,  bet ir skiria daug dėmesio šeimoms, kuriose gyvena vaikai.

 

 

Lietuvos „Caritas“ informacija

 

Caritas Lietuvoje 30 metų


Raskite mus!


Popiežiaus intencija 2020-01 mėn.

Naujienų archyvas

Video

Gerumas mus vienija!

Partneriai

 

 

 

Rėmėjai